Wesprzyj nas

Szanowni Państwo,
Fundacja Pomorskich Kresowian utrzymuje się z dotacji oraz darowizn zarówno od instytucji, jak i osób prywatnych. Dzięki nim możemy realizować konkretne projekty.

Serdecznie zachęcamy wszystkich, którzy rozumieją sens naszej działalności o wsparcie Fundacji.
Każda wpłata się liczy i za każdą serdecznie dziękujemy!

Można nas wesprzeć, wpłacając dowolną kwotę, na podane poniżej konto bankowe z dopiskiem
"Darowizna na cele statutowe".

PKO BP SA.
Nr konta 63 1020 1811 0000 0802 0385 9840 (PLN)

Jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami wspomnieniami, udostępnić do skopiowania lub przekazać nam fotografie, dokumenty, rękopisy, książki i inne pamiątki, a także dokonać zapisów ruchomości bądź nieruchomości na rzecz Fundacji, prosimy o kontakt.