Rocznik 2022

Prezentujemy Państwu pierwszy numer Rocznika Fundacji Pomorskich Kresowian. Już na początku musimy się przyznać do pewnej niekonsekwencji. Rocznik jest „dwuletni”, ponieważ obejmuje, poza 2022 rokiem, także cztery miesiące roku poprzedniego. Fundacja powstała 1 września 2021 roku, uznaliśmy więc, że nie można pominąć tego okresu działalności.

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury i do współtworzenia Rocznika Fundacji Pomorskich Kresowian.

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z poszczególnymi kartami Rocznika, lub też mogą pobrać cały Rocznik w postaci „.pdf” tutaj.